Найм кращих фахівців

Рекрутинг - це постійно розвивається машина, і найм кращих фахівців на ринку, орієнтованому на кандидатів, може бути найбільшим головним болем для кожного менеджера по персоналу. Розвиток сайту кар'єри відбувалося швидко протягом останнього десятиліття або близько того. Ви можете отримати професію охоронник київ з високою заробітною платою та зручним графіком роботи.  Сайти кар'єри більше не є статичними сторінками вакансій, які пройшли роки тому і були пов'язані однією головною сторінкою. Хороший функціональний сайт кар'єри дійсно може виступати в якості вашого рекрутингового центру для залучення та взаємодії з кандидатами про вашу компанію і можливості працевлаштування.

Ось кілька головних причин, за якими я можу інвестувати в сайт кар'єри для вашої компанії.

1. Можливість брендингу для роботодавців

Всі успішні компанії повинні використовувати свій сайт кар'єри, щоб спроектувати послідовний бренд і імідж / цінності компанії для потенційних претендентів. На нинішньому дуже конкурентному ринку, орієнтованому на кандидатів, кращі таланти можуть бути дуже точними щодо того, на кого вони працюють, і сайт кар'єри компанії часто може служити основою для їх рішень щодо застосування. кандидати; особливо кращі з них жадають інформації, вони хочуть знати про вашу компанію і її культурі, щоб вони могли прийняти обгрунтоване рішення, і ваш сайт кар'єри - найкраще місце для вас, щоб контролювати цей потік інформації і продавати їх в вашій організації.

2. Знижена вартість прокату

Публікації вакансій в Інтернеті можуть варіюватися від 150 до 500 фунтів стерлінгів за роботу на більш вузьких сайтах вакансій плюс додаткові витрати на функціональність пошуку в базі даних CV.

Це значно ефективніше з точки зору витрат, ніж 20% річної заробітної плати, яку стягують багато традиційних рекрутери, або витрати на рекламу в газетах / публікаціях за той же охоплення і період часу, проте прямої набір через сайт кар'єри вашої компанії може ще знизити ці витрати знову приблизно на 35%.

Физическая охрана

Найм кращих фахівців

План Вентиляции

Краса в хрущовці