Краса в хрущовці

19.12.19

Перед тим, як переходити до ремонту в хрущовці, варто передбачити деякі особливості будівель часів 60-80-х років минулого століття. Існує ряд особливостей цих будинків, але для внутрішнього ремонту необхідно знати про те, що найчастіше стіни виконані з пінобетону і гіпсобетону товщиною 40 мм.

Популярні рейси з різних міст України https://avia.proizd.ua/. Покупайте білети на літаки онлайн.

Якщо ви вирішили почати ремонт і хочете перетворити свою квартиру, дотримуйтесь правил, які допоможуть вам зробити якісний ремонт. Як говорилося вище, товщина стін в хрущовках невелика, в цьому і полягає складність обробки. Але сам момент обробки з правильною підготовкою перегородки буде нескладним і навіть творчим.

Ремонт в кімнаті або квартирі повністю варто починати зі зміцнення стін, найчастіше за допомогою металевих куточків. Потім необхідно обштукатурити стіну, можна це робити і з застосуванням армуючої сітки. Для оздоблення найкраще підійде декоративна фарба або венеціанська штукатурка як вітчизняного, так і імпортного виробництва, наприклад італійського.

На сьогоднішній день, декоративна фарба, це якийсь прорив в технологіях будівництва і ремонту. Її використовують як самостійний матеріал, а її якості перевірені роками. Перед нанесенням декоративної фарби варто підготувати стіни, не забувайте, що будь-які нерівності стіни фарба підкреслює, і на відміну від декоративної штукатурки не може приховати перепади. Поверхня під фарбування повинна бути рівною і чистою. Але нанесення такої фарби дуже просте, спеціальні навички і знання для цього не потрібні. Можна використовувати валики, щітки, губки або будь-які зручні для вас матеріали. В результаті можна отримати красиву стіну з ефектом шовку, оксамиту, каменю, також можна домогтися перламутрового, золотистого або срібного блиску. Тут все залежить від фарби, яку ви вибрали і її виробника.

Якщо вибір припав на венеціанську штукатурку, знайте, наносити її складніше, ніж фарбу, і ця роботу вимагає скрупульозності і уважності, але прослужить, не втративши своїх властивостей багато років. Перед нанесенням всі дірки і щілини повинні бути міцно закладені, а сама стіна прошпакльовані 2 рази і загрунтована.

При виборі кольору врахуйте, що в закритому просторі колір венеціанської штукатурки виходить яскравіше і більш насиченою, тому від яскравих кольорів краще відмовитися. Наносити на стіну штукатурку можна за допомогою шпателя або кельми, обробляючи невеликі ділянки, розміром близько 1 м2. Після нанесення першого шару на наступний день наносять другий, який потім обробляють шпателем, саме після цього етапу промальовувалися прожилки, характерні для даного виду штукатурки.

Ремонт стелі

Цены на Отопление

Отопление Домов

Схема Домов Фото

Дома Схемы