Як правильно кріпити профлист на дах

На експлуатаційний термін вдома впливає якісно і грамотно облаштована покрівля, яку можна виконати з профільованих листів. Для виробництва цього покрівельного матеріалу використовують високоякісну оцинковану сталь, яка може бути пофарбована в будь-який колір. На сьогоднішній день профнастил вважається лідером серед виробів для обробки покрівлі.

Предлагаем воспользоваться услугами Многоразовые жесткие трафареты из пластика по изготовлению трафаретов различной конфигурации.

При виборі найбільш відповідної довжини профнастилу слід звертати увагу на довжину ската покрівлі. Завдяки такому підходу можна буде збільшити рівень захищеності даху від води. Крім усього іншого, процес монтажу покрівлі полегшується в кілька разів. При монтажних роботах потрібно простежити за тим, щоб стики покрівлі з профільованих листів створювалися внахлест і заповнювалися бітумних герметичним складом. Це робиться для захисту даху і вдома від води.

Теплоізоляційний шар і лист покрівлі повинні мати добре провітрюваних повітряний зазор розміром близько двадцяти-сорока міліметрів. Перед укладанням оцинкованих листів слід зробити обрешітку, до якої по периметру даху буде кріпитися покрівельний матеріал. Також він укладається по коника покрівлі. Для більш надійного монтажу слід подвоїти кількість кріплень. Листи зі сталі стеляться паралельно карнизу. Заступ за карниз може становити сорок міліметрів. Профнастил кріпиться за допомогою саморізів відповідного розміру і діаметру.

Також для цієї мети можуть бути використані заклепки. Решетування виготовляється з деревини. Безсумнівним плюсом робіт з профільованими листами є мінімальна кількість відходів, так як матеріал досить легко ріжеться. Кріплення листів здійснюється за деякими правилами: матеріал кріпиться до обрешітки в місцях зіткнення. Зверху і знизу кріплення матеріалу до обрешітки здійснюється за допомогою саморізів, які вставляються в кожну хвилю листа. До проміжних частинах дерев'яної обрешітки профнастил можна кріпити через хвилю.

Правильна плитка для ванної

Как Правильно Сделать Вентиляцию в Доме

Монтаж Системы Отопления Дома

Современные Отопительные Системы