Правильна плитка для ванної

Правильна плитка для ванної має вирішальне значення для зовнішнього вигляду вашої кімнати, дозволяючи створити розслаблюючу і красиву атмосферу, яка дійсно відображає ваш особистий стіль. Але яка плитка вам підходить? Щоб допомогти вам визначитися, ось керівництво по найпопулярнішим типам плитки для ванної кімнати. Ви можете замовити та купити плитку в ванну за самою вигідною та доступною ціною.

1. КЕРАМОГРАНІТ

Якщо ви хочете, щоб плитка для вашої ванної кімнати служила довго, ідеальним матеріалом для вас буде фарфор. Він міцний, довговічний і дуже водостійкий, його нелегко подряпати або забруднити.Фарфор також можна використовувати для створення красивих ефектів, оскільки він доступний в широкому діапазоні кольорів, а також може виглядати як дерево або камінь, забезпечуючи більш міцну альтернативу будь-якого з аналогічних фактур. На ваш смак можна домогтися як матового, так і глянцевого еффекта.Фарфор має свою вартість, але це вигідне вкладення, оскільки його вистачає на довгий час.

2. КЕРАМІЧНА ПЛІТКА.

Кераміческая плитка виготовляється з тих же матеріалів, що і фарфор, але з меншим ступенем подрібнення. Це робить її трохи менше зносостійкого і водостійкою, але при правильній герметизації вона як і раніше залишається одним з найміцніших варіантів облицювання пліткою.Однім з переваг кераміки є те, що багато видів керамічної плитки можна використовувати як на стінах, так і на підлозі, щоб створити цілісний зовнішній від. Керамічна плитка економічна і проста в догляді, а завдяки широкій різноманітності доступних кольорів і стилів вона дозволяє створювати розкішний вигляд з меншими витратами.

3. Мармурова ПЛІТКА.

Когли справа доходить до розкоші, мармур - ідеальний кахельний матеріал. Ніжний і красивий, він ідеально підходить для додавання текстури в дизайн вашої ванної кімнати завдяки прожилкам кольору, які проходять по його поверхності. Цей класичний камінь однаково добре поєднується як з традиційними, так і з сучасними схемами декору і ідеально підходить для створення декоративних елементів у вашій ванній кімнаті. З ним дійсно потрібно звертатися обережно, і це дорогий варіант, але його неможливо перевершити у вічному стилі.

Правильна плитка для ванної

Выбор смесителя для ванной

Правильная Вентиляция