Види і призначення кріпильних виробів

При виконанні ремонтно-будівельних робіт використовується величезна кількість кріпильних виробів, за допомогою яких здійснюється фіксація матеріалів до різних поверхонь. Без цвяхів неможливо прибити картину до стіни або ж зафіксувати гардину. Всі кріплення відрізняються один від одного за різними параметрами: за видом різьблення, призначенню, діаметру і так далі.

Быстро, выгодно, комфортно https://avtovikup057.com/ выкупим ваше авто за 60 минут. 

Залежно від поставленого завдання використовується той або інший вид кріплення, який поділяється на нероз'ємний і різьбовій. До останнього виду з'єднувальних елементів відносять болт, шурупи, шпильки, гайки і так далі. У цю категорію виробів для з'єднання матеріалів відносять саморізи, за допомогою яких прикручують плити МДФ, гіпсокартон, профільований листи та інші оздоблювальні матеріалу. Як уже було відзначено вище, кріпильні вироби відрізняються за типом різьблення, яка буває дюймової і метричною. При виборі кріплення слід звертати увагу на довжину, діаметр, крок і сплав металу різьблення.

Також слід врахувати, в яких умовах буде експлуатуватися кріпильної елемент. Якщо з'єднання буде піддаватися атмосферних опадів, то в цьому випадку краще всього використовувати елементи з антикорозійним покриттям (наприклад, оцинковані саморізи). Якщо кріплення належить витримувати високі навантаження, то кріплення повинно бути високоміцним. Для нероз'ємного з'єднання, яке не піддається демонтажу, так щоб не пошкодити деталь, застосовують дюбелі, анкерні болти і цвяхи. Кожен з представлених елементів використовується для виконання конкретних завдань: дюбель-цвяхи підходять для міцного кріплення матеріалів до бетонної підстави, а заклепки призначені для з'єднання різних деталей, виготовлених з тонкого листового прокату.

Крім перерахованих вище кріплень в будівництві використовують вузькоспрямовані з'єднувальні елементи. При прокладанні інженерних мереж не обійтися без хомутів, а при монтажі підвісних стель - без затискачів і підвісів. Найбільш затребуваним кріпленням, що використовується при монтажних, ремонтних і будівельних роботах, є саморіз, який фіксується за допомогою шуруповерта. Всі саморізи умовно поділяються на два види: саморізи по дереву і металу. Цей кріпильної елемент має різний крок різьблення, а також відрізняється довжиною і діаметром.

Анкерні болти призначаються для фіксації матеріалів до бетонних поверхонь. Вони не використовуються в м'яких матеріалах, так як такі елементи просто прокручуються. У продажу є декілька різновидів анкерів, серед яких необхідно відзначити анкер петлю, анкер гак і з'єднувальний анкерний болт.

Приточная Вентиляция в Доме

Вибираємо зручний культиватор

Отопление из Полипропиленовых Труб