Вибираємо зручний культиватор

19.12.19

При виборі моделі культиватора, крім його технічних характеристик, потрібно враховувати також фізичні можливості людини, який буде працювати з такою технікою.

Різні моделі культиваторів, в залежності від потужності використовуваного двигуна і технічних характеристик, істотно відрізняються за вагою. Відповідно, при невисокому рівні фізичної сили проводити роботи з такою технікою буде досить важко. При цьому, деякі моделі для полегшення процесу використання оснащуються опорними колесами. В такому випадку модель, що володіє великою вагою, але з наявністю опорних коліс буде простіше в управлінні, ніж більш легкий варіант, який не має такого оснащення.

Найлегшим класом такої техніки є компактні електричні культиватори, вага яких знаходиться в межах 15 кг. Завдяки невеликій вазі управлятися з такою технікою зможуть люди з будь-яким рівнем фізичних можливостей.

У той же час, через невисоку потужності використовуваного двигуна, проведення робіт з використанням такого культиватора на ділянках великої площі є скрутним. Зокрема, через малопотужного мотора такі культиватори мають мінімальну шириною захвату ділянки (близько 30 см) і глибиною розпушування (до 20 см). З огляду на такі характеристики, обробка великих площ потребують досить тривалого часу так як у зв'язку з малою шириною захвату ділянки буде потрібно велика кількість проходів, що збільшить час виконання роботи. Також невелика глибина розпушування не дозволить вирощувати на ділянці, обробленому за допомогою такої техніки культури, які вимагають проведення глибокого перекопування грунту.

Культиватори середнього класу володіють великим розкидом ваги (в середньому - від 15 до 35 кг), а також досить широким діапазоном потужності встановленого двигуна. В даному випадку при виборі моделі, що вимагає найменших зусиль при роботі, потрібно звернути увагу не тільки на вагу вироби, але також і на наявність можливостей щодо полегшення пересування з таким культиватором. Зокрема, до таких опцій можна віднести наявність опорних коліс, істотно спрощують маневрування. Також на деяких культиваторах передбачається можливість установки на приводить вісь ковзанок з грунтозацепами. Така можливість значно зменшить необхідне зусилля на просування культиватора по ділянці.

Найбільш потужні і важкі культиватори, що надають можливість використання повного переліку навісного обладнання для даного типу техніки, вимагають для роботи значних фізичних зусиль і для людей з невисоким рівнем силових показників (жінки, люди похилого віку) не підходять.

Таким чином, при правильному підборі характеристик і комплектації, можна купити культиватор в Києві , який буде вимагати мінімум зусиль при роботі з ним.

Как отремонтировать принтер

Модные и удобные угловые диваны

Выбираем кухонный гарнитур

Водоснабжение Коттеджа