​Які переваги дубової статі

Напевно, нікого не здивує вибір дерева для оздоблення підлоги у вашому будинку. Цей природний матеріал століттями користується неослабною популярністю, і немає жодних ознак того, що в найближчому майбутньому щось зміниться в цій тенденції. Безперечним королем серед порід дерева є наш рідний дуб, який вважається практично неруйнівним матеріалом, який легко витримає кілька десятків років експлуатації. Ви может езамовити та купити дубові рейки за самою вигідною та недорогою ціною, без накруток і переплат. Які переваги дубової статі? Чи варто спокушатися цією породою дерева у своєму будинку?

Міцний як дуб!

Чому поляки так охоче вирішують використовувати дубову деревину для оздоблення своєї статі? Насамперед, багато в чому орієнтуються на легендарну довговічність цієї породи дерева. Щоправда, є породи набагато твердіші і зносостійкі, але серед польських дерев дуб — одна з речей, що заслуговують на увагу. Він легко доступний у нашій країні, деревообробні заводи знають, як його правильно підготувати, а укладальники підлог мають великий досвід, завдяки якому вміють укладати дубову підлогу так, щоб вона без проблем служила роками. Крім того, в нашій країні немає нестачі в засобах догляду та лаках, призначених для даного виду деревини. Дубова деревина також дуже погано піддається деформації та скручування.

Правильно укладена та законсервована дубова підлога безвідмовно служить кілька десятків років експлуатації. Коефіцієнт твердості по Брінеллю 3,7 (дуже високий для дерева), можливість багаторазового шабріння та нанесення наступних шарів, а також висока стійкість до вологи і комах, що живиться деревиною, роблять голоси дуже рідкісними серед людей, які роблять ставку на дуб. . Набагато ймовірно, що ви заміните дубовий паркет або дошку на щось інше, тому що вам набридло, ніж через те, що вони пошкоджені чи зношені. Тому, якщо вам потрібна справді міцна підлога, на яку ви не витратите всі свої гроші, то дуб — один із найкращих варіантів.

Гарний, як дуб!

Вибір підлогового матеріалу дуже важливий - на відміну від кольору стін, оздоблення або меблів, швидко і дешево замінити підлогу в будинку неможливо. Тому вибрана порода дерева надовго вплине на дизайн вашого інтер'єру. Безперечно, чудовим вибором у цьому відношенні буде дуб, що надає інтер'єру дуже шляхетний характер. Ви можете вибрати один з декількох видів обробки - шліфовану, матову, лаковану, покриту маслом або воском або промаслену, але дуб завжди гарантує благородне і непідвладне часу оздоблення, яке підійде для більшості застосувань і стане прекрасним доповненням до вибраного стилю інтер'єру.

Як купити ідеальну квартиру

​Предание Адвента

Які переваги оренди офісу