Як купити ідеальну квартиру

Будь то ваш перший досвід покупки або останній, знайти ідеальну квартиру, що відповідає вашому способу життя і бюджету, буде непросто. На щастя, ми тут, щоб допомогти. Перш ніж підписати договір оренди, пам'ятайте про ці дуже важливих моментах при пошуку квартири. Вы можете выбрать и купить квартиру на https://www.atlanta.ua/kharkov/filters/prodazha/kvartiry по самой выгодной и демократичной цене, без накруток и переплат.

Ціна

Перш за все, чи можете ви розумно дозволити собі тут жити? Перш ніж всерйоз розглядати квартиру, потрібно серйозно подумати про свій бюджет. Проведіть невелике онлайн-дослідження, щоб отримати уявлення про типові орендних ставках в районі. Якщо ви готові заплатити високу ціну за певне місце, вам потрібно буде знайти інші способи скоротити витрати. Або вам може знадобитися знайти сусідів по кімнаті, щоб покрити витрати. Крім того, майте на увазі, що якщо орендна плата за квартиру незвично низька (читай: дуже хороша, щоб бути правдою) в порівнянні з іншими орендними платами в цьому районі, то це може бути великим червоним прапорцем. Підсумок: переконайтеся, що ви знаєте ринок, перш ніж дивитися на квартири і домовлятися про ціну.

якість

Не вірте тим красивим картинкам, які ви бачите в Інтернеті. Перед тим, як здавати квартиру, вам слід домовитися про особистий огляд. Майте на увазі, що косметичні проблеми, такі як зламані жалюзі або подряпини на стіні, можуть бути усунені - можливо, вашим орендодавцем. Але більш глибокі проблеми можуть бути ознакою того, що за квартирою не доглядає належним чином. Оглядаючи квартиру, шукайте проблеми зі здоров'ям і безпекою, такі як проблеми з комахами, гризуни, що протікають крани, пошкодження водою, свинцева фарба, азбест, брудні повітряні фільтри, цвіль, зламані системи опалення та кондиціонування повітря, іржа, розбиті вікна і т. Д . електричні проблеми.

Сусіди по кімнаті

Перш ніж переїхати в квартиру з абсолютно незнайомими людьми, я пропоную заздалегідь познайомитися з ними. Швидше за все, вони теж захочуть перевірити вас. Пам'ятайте, що вам не обов'язково бути кращими друзями з сусідами по кімнаті, але ви повинні поважати один одного. Переконайтеся, що ваш спосіб життя здебільшого відповідає вашому способу життя. Якщо ви віддаєте перевагу лягати спати в 9 вечора, а вони вважають за краще веселитися до пізньої ночі, ваша життєва ситуація може швидко погіршитися.

​Які переваги дубової статі

Які переваги оренди офісу

Обустройство квартиры

Отопительные Системы