Вибір нерухомості та сучасна інфраструктура
Вибір нерухомості - зазвичай непросте мистецтво. Є багато пропозицій як на первинному, так і на вторинному ринку. Купити нерухомість можно на сайті новобудови https://vdoma.online/ за розумною та доступною ціною. Дослідження показує, що більше половини мешканців, зацікавлених у купівлі нерухомості, розглядають тільки пропозиції з первинного ринку. Всього 12 відсотків. респондентів вказали, що їх першим вибором була нерухомість (будинок або квартира) на вторинному ринку. Чим респонденти виправдовують свої рішення? Основні аргументи:
на первинному ринку все нове (38% респондентів),
будівля не потребує ремонту (35%),
сам покупець вирішує дизайн інтер'єру (33%),
новобудови більш естетичні та сучасні (28%).
До інших причин відносяться: сучасна інфраструктура, низькі експлуатаційні витрати, більш багате пропозицію і простота подальшого продажу квартири.
Купуючи квартиру в забудовника, ви можете розраховувати на менші транзакційні витрати (відсутність податку на цивільно-правові угоди). Однак кожна нова квартира повинна бути мебльована і обладнана, а це коштує - і чимало. З іншого боку, ми робимо це з власної ідеї, адаптуючи дизайн під свої потреби і смак.
Сучасні будівельні матеріали зазвичай більш якісні і мають кращі параметри (в тому числі теплоізоляційні), ніж ті, що використовувалися кілька десятків років тому. У новій квартирі також можна розраховувати на більш функціональну планування - простір краще розвинене. У нас більше шансів знайти квартиру з шафою або комори. Інтер'єри також привабливіше завдяки великим вікнам (іноді від підлоги до стелі) і цікавою планування приміщень.
Хоча у клієнтів девелоперів широкий вибір (за останній рік девелопери приступили до будівництва майже 90 000 квартир), важливо звертати увагу на доступність цих об'єктів. Багато з пропозицій - це квартири, які ще не готові. Є й такі, будівництво яких ще не почалося остаточно. Якщо хтось захоче купити квартиру і швидко в неї заселитися, вибір на первинному ринку буде обмежений. Також слід пам'ятати, що не кожен банк хоче фінансувати квартири на початковому етапі будівництва (багато що залежить і від репутації забудовника), на вторинному ринку таких проблем не буває.