Оздоблення квартир в новобудові

10.01.2020

Оздоблення квартир в новобудовіЯкщо ви купили квартиру в новобудові і вже готові в неї в'їхати, то для початку вам потрібно буде зробити ремонт в недавно купленої нерухомості. Приступаючи до ремонтних робіт, необхідно враховувати тип будови (цегельний або панельний будинок), площа і планування квартири, а також свої фінансові можливості.

Предлагаем новый сервис Купить дедик для продавцов и покупателей.  

Найкраще довірити ремонт у новій квартирі професіоналам. На сайті пропонуються послуги по обробці квартир в новобудовах. Тут ви можете замовити ремонт одно-, дво- і трикімнатних квартир за прийнятною ціною. Не забувайте про те, що нові будівлі протягом першого року свого «життя» дають усадку, тому не варто спочатку використовувати дуже дорогі оздоблювальні матеріали.

Важливо знати, що усадка панельного будинку здійснюється повільно і поступово, в той час як усадка цегельного будови буде супроводжуватися тріщинами на стінах і стелі. Також ремонт квартири залежить від стану, в якому вона буде здаватися в експлуатацію. Оздоблювальні роботи в багатоквартирних будинках з цегли відрізняються від панельних будівель. Стелі й підлоги в таких будинках облицьовуються за однією технологією, а ось що стосується стін, то тут є безліч відмінностей. У цегляних будинках ремонт починається з штукатурення стін. На цьому етапі важливо встановити каркасну сітку, яка служить для посилення штукатурної суміші і надійно фіксує її на стіновий поверхні. Як правило, сітка кріпиться до стіни за допомогою дюбелів або ж саморізів. Тільки після зміцнення каркаса можна приступати до оштукатурювання стін.

Для збільшення теплоізоляції стіновий поверхні несучого типу наносять три шари штукатурки. Для штукатурення внутрішніх перегородок досить буде двох шарів даного розчину, для приготування якого використовують воду, пісок і цемент. Що стосується створення тришарового штукатурного шару, то цей процес здійснюється за особливою технологією: перший шар рідкий і називається обризг, другий - більш густий і щільний (грунт) і третій - тонкий (накривка).

У будівлях панельного типу вам не потрібно буде оштукатуривать стіни, і витрачати на це багато часу і сил. Справа в тому, що на стіни із залізобетону можна відразу ж наносити шпаклівку, яка використовується для вирівнювання поверхонь. Слід пам'ятати, що перед шпаклюванням стіни обробляються ґрунтовкою. Для ефективності використовуйте ґрунтовку глибокого проникнення. Підлоги і стелі в даному випадку відбуваються будь-якими матеріалами. Наприклад, стеля можна просто обштукатурити і зафарбувати або ж використовувати навісну потокову систему. Навісну стелю, як правило, монтується з гіпсокартонних плит, а також з декоративних або пластикових панелей.

Вентиляция Деревянного Дома

Одноконтурная Система Отопления

Отопление на Даче Без Газа