Фактори, які впливають на вартість перетяжки крісла

Перетяжка крісла – це процес відновлення оббивки та зовнішньої сторони для відтворення колишнього вигляду та відновлення місця для сидіння. Перетяжка може також торкатися спинки та підлокітників.

Вартість перетяжки залежить від переліку робіт, який може виконуватись у процесі відновлення крісла. Це може бути заміна наповнювача та оббивки м'яких ділянок, заміна деталей каркасу, пошиття чохлів, ремонт ніжок, покриття їх лаком тощо.

Проте, якщо ви вирішили вибрати нові красиві та якісні м’які крісла від виробника, то в інтернет-магазині Kram-UA ви зможете підібрати варіант саме для вас. В асортименті представлені різні варіанти відтінків покриттів, форми, можна вибрати найоригінальніші деталі декору. Детальніше за посиланням https://kram-ua.com.ua/myagki-mebli/krisla-mebl/.

6373c0ca8803b.jpeg

Фактори, що впливають на кінцеву вартість перетяжки

Крім виду крісла та його призначення, важливу роль при визначенні ціни за роботу відіграють такі фактори, як розмір та вік крісла, термін робіт та матеріали, які будуть використовуватись при перетяжці.

Розмір крісел має важливе значення, оскільки його враховують при визначенні кількості матеріалу для обтяжки. Розрахунок робиться шляхом окремих вимірів сидіння, спинки та підлокітників. Він здійснюється спеціалістом під час першого відвідування.

Вік впливає на те, чи слід проводити комплексне обслуговування, перевірку каркасу на дефекти та вади, ніжок на зношування та витривалість. Як правило, такі меблі мають довгий термін служби і подібний аналіз робиться, якщо крісло було куплено понад 10 років тому. Хоча в цьому випадку має значення і інтенсивність експлуатації. Може також перевірятись регулювальний механізм офісних та медичних крісел, за допомогою якого крісла можуть робитися вище або нижче.

Термін виконання робіт відіграє важливу роль і може збільшувати загальну вартість в залежності від складності ремонту та перетяжки. У середньому цей коефіцієнт дорівнює 1,3 чи 30 % ціни.

Вибір матеріалу

Найбільш важливим фактором, що впливає на вартість перетяжки, є вибір матеріалу, комплектуючих та фурнітури. Матеріальна основа для оббивки та перетяжки визначається, виходячи з типу оригінального матеріалу, з якого було виготовлено крісло, наявних аналогів, дешевших чи дорогих, переваг клієнта та його фінансових можливостей.

Найбільш поширеними матеріалами є:

  • Жаккард, гобелен, різні тканини – для дому;
  • Шкіра, шкірозамінник або екошкіра – для офісу;
  • Медичний шкірозамінник та ін. матеріали – для медичних крісел.

Як наповнювач може бути використаний поролон, синтепон або дорожчі матеріали. Що стосується твердих поверхонь, каркаса, основ ніжок або механізму регулювання, то тут підбирається максимально схожі на оригінальні деталі. Вони можуть йти як у вигляді цілісних елементів, так і виготовлятися в майстерні.

Відмінності перетяжки крісел різного призначення

Для того, щоб зрозуміти, скільки коштує перетягнути крісло і чому існує різниця в ціні між домашніми, офісними та медичними меблями, слід коротко охарактеризувати кожен їх різновидів.

Крісла для дому являють собою, перш за все, місце для відпочинку, тому сидіння та спинка м'якіші. Через це жорсткість перетяжки, як правило, низька або середня. Звичайно, враховується надійність та добротність допоміжного матеріалу, щоб наповнювач тримався і не утворювалися гнізда. Але, загалом, найменші трудовитрати, отже, і вартість найнижча.

Крісла для офісу жорсткіші. Особливістю даних меблів, найчастіше, є наявність регулювального механізму, що дозволяє крісло крутитися, відкидати спинку, піднімати або опускати сидіння. Такий механізм з часом зношується і його вихід з ладу часом може зіпсувати зовнішній вигляд м'яких ділянок. Крім того, офісні меблі часто виробляються з різних видів шкіри, які важче перетягуються.

Окремо можна сказати про ресторанні крісла. Тут ціна вища тому що меблі спочатку виготовляються з більш шляхетних і дорогих тканин, також можливі декоративні елементи, біжутерія, яку при перетяжці дуже важливо не зіпсувати або, якщо цього уникнути не можна, відновити.

Медичні крісла найдорожчі при перетяжці. Насамперед, через складнішу конструкцію. У більшості випадків такі меблі є ортопедичними. Рівень жорсткості найвищий, тому що лікарям найчастіше необхідно, щоб пацієнт був нерухливим при знаходженні на кріслі. При виробництві медичних крісел використовуються спеціальні матеріали, які за визначенням дорожчі. Все це впливає і на техніку перетяжки, збільшуючи як час виконання робіт, так і матеріальні витрати.

Как грамотно выбрать цвет натяжного потолка

Качественная укладка асфальтовой крошки

Огляд технічного стану конструкцій будівель

Как определить, сгорел ли насос