Ремонт домашньої електропроводки: до чого тут кабельні наконечники?

Збираючись замінити чи модернізувати домашню електромережу, споживач має відповісти насамперед на таке запитання: які кабелі та розетки потрібні? Безсумнівно, вибір електричного кабелю вплине на ефективність роботи всієї мережі. Проте не менш важливими є невеликі та недорогі допоміжні елементи, які спрощують монтаж, підвищують безпеку мережі та строк служби кабелів. Йдеться про кабельні наконечники.

Кабельні наконечники: що це та навіщо

Наконечники для кабелів – це спеціальні зажими (гільзи), в яких одна частина забезпечує надійну фіксацію кабелю, а інша має зручну для з'єднання з електричним обладнанням форму. Кабельні наконечники бувають:

  • кільцеві, трубчасті, вилкоподібні, з плоскою голкою чи штекером;
  • прямі, під кутом 90° та з відгалуженнями;
  • з ізоляцією та без неї;
  • зроблені з міді чи алюмінію;
  • різних розмірів.

З`єднувачі для проводу з засувкою

Визначитися з матеріалом і розміром доволі просто. Домашні електромережі прокладають винятково з мідного кабелю. Відповідно, кабельні наконечники теж мають бути мідними. Адже їхня основна задача – запобігти перегріванню та окисленню проводки в місцях з'єднання. Розмір зажимів вибирається під переріз кабелю, щоб забезпечити максимально щільний контакт без зазорів. На кабелях і наконечниках присутнє маркування, яке допоможе підібрати відповідні зажими. Визначитися з їхньою формою дещо складніше, бо вона залежить від того, з чим і де треба з'єднати кабель. Це питання краще довірити спеціалісту.

Кільцеві кабельні наконечники з ізоляцією

Переваги використання наконечників і де їх купити

Кабельні наконечники, крім створення міцного безпечного з'єднання, мають ряд інших переваг:

  • перетворюють багатожильні кабелі в моножилу, завдяки чому утворюється більш надійний контакт;
  • дають змогу змінювати планування в приміщеннях, оскільки окінцовані кабелі можна швидко від'єднати та приєднати в новому місці;
  • випускаються для силових кабелів, кабелів для сигналізації та пожежної безпеки.

Повністю ізольовані кабельні наконечники «тато»

Широкий вибір кабельних наконечників і іншої електропродукції ви знайдете за посиланням https://ital-tecno.com.ua/elektrotehnichne-obladnannya/kabelyni-nakonechniki/ на сайті «Італ-Техно». Завдяки прямій співпраці з європейськими виробниками на складі завжди присутній значний асортимент товарів. Всі вони мають сертифікат якості та значний термін служби. Мінімальна сума замовлення становить 100 грн. Купити кабелі та кабельні наконечники можна в магазинах у Києві та Одесі. В інші населені пункти продукцію доставляють компанії-перевізники.

Ремонт Кондиционеров Эффективные Шаги для Жизни

В Интернете можно найти множество видов развлечений

Медицинская одежда: особенности, которые необходимо знать

Ремонт пластиковых окон в Харькове: Фирма "Ремонт окон дверей"

Система Отопления Загородного Дома Своими Руками