Програми для пошуку металошукача Деус 2

Програмне забезпечення металошукача Деус 2 можна оновлювати самостійно. 12 встановлених заводських програм для пошуку та 12 відкритих слотів для збережених програм користувача – стандартна опція Деус 2.

1. Базова: FMF • максимальна частота 40 кГц • Забирає вплив провідного ґрунту. Базова програма використовує високу та низьку частоту для відмінного розпізнавання всіх типів цілей у ґрунті. Програма відмінно підійде для новачків та досвідчених користувачів. Компанія має відмінне поділу справжніх та фальшивих сигналів від цілей, оскільки відхиляє вологість у ґрунті, яка може викликати гало ефект або фальшиві сигнали під час проведення над метою, або над свіжовикопаною ямою. Програма дозволяє впевненіше чіпляти глибокі сигнали. Це видалення вологого/мокрого ґрунту, таким чином, послаблює дуже слабкі електричні провідники, такі як кокс (вугілля та струмопровідний камінь), і меншою мірою деякі дуже тонкі об'єкти, такі як алюмінієва фольга.

2. Чутлива: FMF • Максимальна частота 40кГц. Програма Чутлива використовує низьку та високу частоту до 40 кГц. Високоефективна для всіх цілей, вона особливо ефективна у високомінералізованому та засміченому ґрунті, коли ведеться пошук цілей невеликого розміру.

3. Почуттів. Усі тони: FMF • Максимальна частота 40кГц. Всі тони засновані на тій же платформі, що й програма номер 2 — Чутлива, але заснована на звуковому режимі всіх тонів зі швидкістю відновлення 3 замість 2.5. Програма має дуже насичену та інформативну звукову схему, яка вимагає трохи більше досвіду, оскільки кожна мета генерує різний тон у пропорційності до провідності (див. Дискрим > Усі тони). Дуже ефективна в засмічених та високомінералізованих ґрунтах.

4. Швидка: FMF • Максимальна частота 40 кГц. Програма Швидка заснована на тій же платформі, як і програма номер 2 - Чутлива, але звуковий режим заснований на режимі Пітч зі швидкістю відновлення 3 разом 2.5 і використовує функцію квадратного звуку. Подібні суміщені три налаштування Деус 2 дозволяють працювати зі швидкою швидкістю визначення цілей на сильно засмічених залізом об'єктах та високомінералізованому ґрунті.

5. Парк: FMF • Максимальна частота 24 кГц. Програма ПАРК призначена для пошуку металошукачем Деус 2 у місцях відпочинку, таких як парки, сухий пляж та інші місця, що досить сильно засмічені.

6. Глибока ОП: FMF • Максимальна частота 14 кГц. Програма ГЛИБОКА ВИСОКА ПРОВІДНІСТЬ поєднує дуже низькі та середні частоти в діапазоні до 14 кГц. Спроектована для кращого знаходження хороших та високопровідних цілей металошукачем Деус 2, ідеальна для пошуку стопок монет, зберігаючи при цьому відмінну чутливість для одиночних цілей, використовуючи частоту 14 кГц.

7. ДЕУС МОНО: Поодинока частота в діапазоні від 4 до 45 кГц. Деус МОНО працює на одиночній частоті, але поєднує в собі всі переваги Деуса 2, такі як вибір частоти до 45 кГц, покращену продуктивність, якість звуку, найкраще налаштування від ЕМІ перешкод тощо. Імовірність підключення до нестабільної частоти при одночасному використанні кількох частот вища, ніж з однієї і тому програма ДЕУС МОНО краще допоможе вам у цих ситуаціях.

8. Золоте поле: FMF • Максимальна частота 40 кГц. Програма ЗОЛОТО ПОЛЕ призначена для пошуку у високомінералізованому ґрунті золотої копальні. Золоті самородки часто визначаються детекторами як ґрунт або чорний метал у подібних умовах. Програма встановлена в режим «Всі метали» для більш глибокого пошуку і лише відхиляє певний рівень ґрунту, який вам необхідно постійно підлаштовувати за допомогою кнопки підстроювання. Це допоможе детектору Деус 2 прийняти грунт вище або нижче за вашу установку грунту.

9. Реліквії: FMF • Максимальна частота 24 кГц. Програма РЕЛІКВІЇ заснована на тому ж принципі, що й програма 8 - ЗОЛОТО ПОЛЕ, але використовує нижчі частоти для пошуку об'єктів більшого розміру. Вона запрограмована як режим «Всі метали» з низькою швидкістю відновлення і лише відхиляє рівень ґрунту, який слід постійно підлаштовувати під час пошуку. Це допоможе детектору прийняти ґрунт вище або нижче за вашу установку ґрунту.

10. ДАЙВІНГ: FMF • Максимальна частота 14 кГц • Віднімання провідного ґрунту. Програма ДАЙВІНГ це перша і найстабільніша з трьох програм, призначених для занурення та пошуку в умовах солоної води або на мокрому піску. Використовуються низькі та середні частоти, які найкраще підійдуть для виявлення цінних цілей, як кільця або монети, ці частоти менш чутливі до низькопровідних цілей, як алюмінієва фольга, ніж у програмах Пляж (11 програма) або в Чутливій ПЛЯЖній програмі (12). Ця програма заощадить ваш час і буде більш ефективна в складних умовах.

підводного занурення.

11. ПЛЯЖ: FMF • Максимальна частота 24 кГц • Віднімання провідного ґрунту. ПЛЯЖ використовує частоти вище до 24 кГц і тому чутливіша до малих цілей, ніж програма ДАЙВІНГ. Вона краще пристосована до вологих та мокрих зон.

12. ПЛЯЖ ЧУВЛИВИЙ: FMF • Максимальна частота 40 кГц • Віднімання провідного ґрунту. ПЛЯЖ ЧУВЧИЙ включає всі частоти в діапазоні до 40 кГц, пропонуючи чудову чутливість до найменших цілей без втрати продуктивності пошуку великих цілей. Це найглибша пляжна програма для мокрих умов і в той же час найшвидша в опціях металошукача Деус 2.

Современные кухни на любой вкус

Монтаж Вентиляции в Частном Доме

Современные Отопительные Системы

Обучение ландшафтному дизайну