Професійний захисник у суді- сімейний адвокат

Сімейний адвокат або адвокат із сімейних спорів — це професійний захисник у суді, який спеціаліст впевнено орієнтується у сімейному законодавстві, договірному праві, праві власності та соціальних питаннях сім'ї та дитинства. До Ваших послуг адвокат з сімейних справ Дніпро допоможе вирішити спірні питання за доступною ціною.

Юрист у сімейних справах супроводжує шлюборозлучні процеси, поділ спільного майна в судовому порядку, стягнення або зменшення аліментів. Встановлення місця проживання та порядку спілкування з дитиною. Позбавлення батьківських прав.

Сімейні суперечки емоційно напружені відносини (особливо якщо суперечки торкаються інтересів дітей). Часто клієнт не бажає брати участь у шлюборозлучному процесі самостійно, щоб уникнути стресової ситуації. Залучення до розгляду таких суперечок адвоката є вірним рішенням. Захисник розгляне спірне питання з правової точки зору, без емоційного напруження дасть правильні рекомендації у справі. Правова допомога у складній ситуації допоможе подолати процесуальні бар'єри.

Спілкування з адвокатом відбувається за умов повної конфіденційності. Важливо надати адвокату повну інформацію у справі прийняття правильного правового рішення. Інформація довірена адвокату захищена адвокатською таємницею.

Досвід роботи, знання правових механізмів розгляду цивільних справ у судах, досвід розгляду сімейних суперечок – перевага професійного захисника. Адвокат регулярно бере участь у тренінгах та семінарах з питань сімейного права. Допоможе правильно оцінити ситуацію з правової точки зору, підготує необхідні документи, представить інтереси довірителя у суді та державних органах.

Робота адвоката у сімейних справах можна поділити на кілька умовних стадій. Позасудове, судове провадження — суперечки між подружжям та родичами, стадія оскарження та робота з виконавчим провадженням та службою судових приставів.

ПОЗАСУДОВА СТАДІЯ

Підготовка документів, угод про розподіл майна, проектів шлюбних договорів, супровід укладання угод між подружжям нотаріуса. Запит документів у РАГС, БТІ, держреєстрі. Робота із претензіями. Участь у переговорах між подружжям та родичами. Подання інтересів в органах опіки та піклування, відділу у справах неповнолітніх, службі судових приставів. Супровід угод купівлі-продажу майна з участю неповнолітніх, і навіть із залученням материнського капіталу тощо.

Три самых главных преимущества мотоблоков

Процесс полноцветной трафаретной печати

Профессиональная защитная одежда и СИЗ

Качество и безопасность грузоперевозки