Повірка лічильника води

Що ж таке повірка? Повірка лічильника води - це порівняння показників Вашого лічильника з показаннями еталонного (більш точного) лічильника. При похибки вивіреного лічильника менше допустимої, він визнається придатним до подальшої експлуатації ще на один термін міжповірочного інтервалу (зазвичай від 4 до 6 років, в залежності від типу лічильника). До Ваших послуг профеційна повірка лічильників води у зручний для Вас час за достпною та вигідною ціною.

Наша компанія надає можливість повірити лічильники води як вдома, з використанням переносної повірочної установки, так і в лабораторії, на стаціонарній повірочної установки. Для повірки лічильників води на дому, необхідна наявність води в трубопроводі, до якого підключений лічильник!

Півроку на дому проводиться атестованим метрологом нашої компанії з використанням переносної повірочної установки. Установка підключається до вашого водопроводу і проводиться контрольна проливання води, результати на повірочної установки і вашому лічильнику води порівнюються і обчислюється відносна похибка. Якщо вона не перевищує допустиму, лічильник визнається придатним і на нього виписується свідоцтво про повірку.

У разі перевищення допустимої похибки, лічильник визнається непридатним.

Увага

При замовленні повірки лічильників води, завжди слід пам'ятати про те, що лічильник може не пройти перевірку і доведеться міняти лічильник на новий.

Наші фахівці готові вам допомогти в такій ситуації і замінити несправний лічильник в цей же візит! При заміні лічильника на новий, оплата за перевірку несправного лічильника не стягується.

Наша організація надає послуги по заміні лічильників води по одним з найбільш низьких у місті цінами! Півроку в лабораторії займає близько години, за умови наявності вільного місця на повірочної установки (наша повірочна установка перевіряє до 8 лічильників води одночасно). Для резервування часу під ваш лічильник, прохання узгоджувати час візиту. Не секрет, що більшість компаній, що займаються повіркою лічильників води в нашому місті, не мають власної акредитації. Вони купують можливість виробляти перевірку у недобросовісних повірочних лабораторій з інших регіонів! Згідно із законом акредитовані компанії не мають права передавати права на використання своєї акредитації стороннім організаціям або особам.

Монтаж Вентиляции в Доме

Способы Отопления Дома

Паровое Отопление Дома

Монтаж Отопления Видео

Монтаж Отопления в Доме