Переваги та достоїнства електричних котлів

Переваги та застосування

Серед достоїнств електричних котлів - їх невисока ціна. Вони в середньому дешевше, ніж аналогічні по потужності жидко- і твердопаливні або газові. Наступна перевага - простота конструкції і експлуатації. Ви можете купити електричний котел в e-kotly.com.ua за самою вигідною та не дорогою ціною, без накруток та переплат. Електрокотли, як правило, мають невеликі габарити і масу. Важливо також, що вони не потребують окремого приміщенні, облаштуванні димаря і дотриманні нормативних вимог до систем вентиляції. Це екологічно чисті установки, що не виділяють в навколишнє середовище шкідливих речовин. Крім того, вони безпечніше в порівнянні з газовими, рідко-і твердопаливними котлами, які використовують потенційно пожежонебезпечна паливо і мають відкритий доступ до вогню.

Найбільш сучасні електрокотли комплектуються великим числом функцій, а управління ними зводиться до натискання однієї або двох кнопок, винесених на лицьову панель. Всі основні регулюючі завдання вирішує електроніка. Наприклад, встановлено обладнання, яке дозволяє споживачеві задавати і налаштовувати понад 20 різних режимів роботи. До апарату можна підключати додаткові датчики - температури зовнішнього повітря або води в бойлері. При кожному включенні котла здійснюється автоматична діагностика насосів, ТЕНів і електронної плати. При виявленні збою система буде сповіщати і відключає несправний елемент. Котел може бути переведений в режим «Сон», при якому буде здійснюватися лише періодичний прогрів води в контурі до певної температури, що дозволяє запобігти розморожування системи. Електронна плата управління забезпечена трансформатором, що захищає її від стрибків напруги. Причому сама вона складається з декількох блоків, які забезпечують функціонування установки навіть при несправності частини з них. Контролювати роботу котла, який може бути включений в каскад іншими теплогенераторами, в тому числі - газовими, можна дистанційно.

Але електрокотли мають і недоліки, що стримують їх поширення. По-перше, далеко не завжди є виділена електрична потужність, достатня для опалення будинку. По-друге, в регіонах нерідкі перебої в енергопостачанні. По-третє, відносно висока вартість електроенергії.

Оконные откосы как установить их правильно

Комплексні та високоефективні послуги

Поломка предохранителей автомобиля

Отопление Без Газа и Электричества