Особливості фрезерування пластику і чим відрізняється від фрезерування металу

Хоча механічна обробка є універсальною технікою, фрезерування пластмас дещо відрізняється від фрезерування металів – це пов'язано зі специфічними властивостями кожного матеріалу. Обробка з ЧПУ використовується для надання заготовок заданої форми за допомогою ріжучого інструменту, що видаляє зайвий матеріал. Універсальність методу означає, що він охоплює обробку матеріалів, що відрізняються за рівнем твердості або полімеру, що використовується. Ось чому фрезерування пластику відрізняється від фрезерування металу. До Ваших послуг лиття деталей на ТПА за самою вигідною та недорогою ціною.

Що таке фрезерування металу?

Фрезерування металу є одним із найчастіше використовуваних методів механічної обробки в промисловості, оскільки дозволяє виготовляти предмети та елементи будь-якої форми — сам матеріал, однак, твердіший за пластмасу, а значить, для механічної обробки потрібні великі зусилля. Тому необхідно використовувати відповідне обладнання та використовувати більш високі швидкості обертання та фрези з двома або трьома лезами. Металообробка з ЧПУ, популярна завдяки своїй чудовій точності, також потребує ефективної системи охолодження. Фрезерування добре працює з металами різних типів, включаючи алюміній, нержавіючу сталь та латунь. Найкращі результати досягаються при обробці металу попутним фрезеруванням, завдяки чому збільшується термін служби інструменту.

Що таке фрезерування пластику?

Обробка пластмас на верстатах з ЧПУ вимагає налаштування температури, при якій виконується фрезерування, на специфіку даного матеріалу, що визначається, у тому числі, типом полімеру, що використовується. Оптимальна температура визначається виходячи з властивостей пластику, що використовується – правильна швидкість обертання обмежує ризик занадто сильного нагріву. Для правильної обробки вам знадобиться обладнання зі спіральними фрезами для безпечної роботи і ефективна система видалення пилу, здатна впоратися з великою кількістю стружки, що утворюється. Забезпечення відповідних умов фрезерування пластмас вимагає наявності досвіду в оператора машини.

Професійна обробка пластику та металу

Фрезерування пластику або дуже точна металообробка не завжди входить до компетенції заводу.

Професійне поклеювання плівкою автомобіля- секрети ідеального захисту

Особливості ремонту просторої ванної кімнати

Бронежилет 4 класу захисту: Визначення та Застосування

Декоративна штукатурка для систем утеплення переваги та характеристики