Електричні розетки для будь-яких вимог та потреб
Розетки та з'єднувачі – обов'язкові елементи електроустановки, якими оснащені практично всі будівельні конструкції. Розташування контактів та роз'ємів, а також їх правильний вибір необхідні для зручного та безпечного використання. У наступній статті ми уявляємо, де знайти ці важливі елементи електроустановки та які продукти вибрати для кожної кімнати у нашому будинку. Ви можете замовити та купити розетки та вимикачі на https://amperok.com.ua/elektrofurnitura/brendy/cat-vymykachi-rozetky-nilson/cat-themis/ за самою вигідною та недорогою ціною.
Розетки та з'єднувачі - функції
Штепсельні розетки та з'єднувачі – це елементи електроустановки, якими ми користуємося щодня. У просторіччя звані «контактами», вони дозволяють підключати до джерела живлення різне електроустаткування. Роз'єми, з іншого боку, дозволяють керувати освітленням - вмикати та вимикати окремі точки освітлення. Обидва типи продуктів дозволяють функціонально облаштувати квартиру, щоб можна було використовувати пристрої, необхідні у повсякденному житті. Вміле розташування розеток і роз'ємів, а також їх правильний підбір будуть важливими не тільки для нашого комфорту, але й безпеки – особливо в таких приміщеннях, як кухні та ванні кімнати, або в місцях, що піддаються впливу зовнішніх факторів.
Типи електричних розеток
Серед електричних розеток слід виділити такі вироби:
Вбудовані та накладні – монтуються у стіну в електричних коробках та на стіні. Застосування у них таке ж, але накладні розетки не вимагають кування, а кабелі можна сховати, наприклад, в планки. Зазвичай вони використовуються у виробничих чи офісних приміщеннях, але також використовуються й удома.
Міцність – у квартирах використовуються для підключення пристроїв із значним енергоспоживанням, наприклад електроплити, електроплити або електронагрівача. Вони відрізняються іншою конструкцією, ніж традиційна штепсельна розетка.
Герметичні (бризкозахищені) моделі цього типу мають додаткові кришки, що захищають їх від води, вологи та забруднень. Зазвичай ця кришка виконана у вигляді рухомої заслінки, яку достатньо підняти, щоб можна було підключити вилку до розетки. Зазвичай ми можемо вибрати моделі з димовими клапанами або колір корпусу розетки. Також їх відрізняє високий рівень захисту – її мінімальне значення становить IP44.
Подвійні та одинарні – електричні розетки в основному випускаються в одинарному та подвійному виконанні, хоча є й потрійні моделі. Вони дозволять підключити 1, 2 або 3 вилки відповідно, які будуть живити різні пристрої.