Дизайн проекту як загальноприйнятий термін сучасного будівництва

Термін «проектний дизайн» вводить в оману своєю несерйозністю та зв'язком з ескізом художника, що часто призводить до подиву: чому дизайн такий дорогий – це ескіз, фото?

Насправді це ескіз та ескізний проект – зовсім різні речі, хоч і одного кореня, звідси і плутанина. 

Перше головне

Дизайн проекту – це загальноприйнятий термін. Це збірка докладної документації – плани планування, плани поверхів, розрізи, фасади, основні вузли та деталі конструкції, візуалізація будинку. На ньому показані основні рішення будівлі, що дають уявлення про його влаштування та функціонування. До Ваших послуг архітектурне проектвання будівель та споруд за самою вигідною та доступною ціною.

Можна навіть збудувати докладний ескізний проект. По суті, проект – це технічне завдання для працюючого проекту. Чи пам'ятаєте значення технічного завдання?

Хороший скетч-дизайн - це зображення, не відірване від життя, а скоріше дуже індивідуальний і детально опрацьований виріб. Його розробці передував аналіз побажань та потреб клієнта та ув'язування їх з реальністю (тип сайту, дозволені стандартами норми), аналіз сайту та його планувальна організація, основні функціональні програмні схеми.

Друге головне

Дизайн-проект - це не "великий план" зовнішнього вигляду фасаду будинку або креслення. Ця документація для вашого індивідуального «автомобіля для квартири», в якому кожна система функціонування будинку врахована в динаміці, а простір підпорядкований логіці будинкових процесів, що відбуваються в ньому. Все це відображено у структурі планів, розрізів та фасадів. робота архітекторів та дизайнерів на якийсь час подешевшала через падіння ринку — попит був низьким, переважна більшість власників сайтів — незалежні забудовники. Поклавши руку на серце, навіть у комерційному проектуванні дизайн все одно найдешевша частина, замовник "заманювання", потім продає йому проект і робочу документацію, що набагато дорожче. В архітектурних бюро архітектори приносять найменший прибуток не тому, що вони найменше працюють (навпаки), а тому, що низька вартість послуг визначається нерозвиненістю ринку. Фактично, всередині офісу їхня робота оплачується за рахунок пожертвувань дизайнерів та інженерів, яким вони наводять клієнта.

Ескізний проект для одного клієнта коштує близько 10% вартості всього проекту для невеликих проектів і 5% для великих комерційних проектів (у вартість проекту включені всі будівельники за накладними), а якщо це будівельна інспекція, то і в цілому.

На что обратить внимание при выборе стульев для конференций

Дизайнерский ремонт квартир как современное решение

Лікування дерев при заміському будівництві