Автоматичні токарні верстати поздовжнього точення

ПРИСТРІЙ І РОБОТА АВТОМАТІВ ПОДОВЖНОГО ТОЧЕННЯ

Автоматичні токарні верстати поздовжнього точення призначені для виготовлення деталей малого діаметра із невеликою жорсткістю. Пруток у таких верстатах подається вперед шляхом переміщення шпиндельної бабки, різці можуть рухатися лише у поперечному напрямі. Токарна металообробка в автоматах поздовжнього точення спрощується застосуванням різних пристроїв і пристроїв, що розширюють їх функціональність. Додаткові пристрої забезпечують центрування, нарізування різьблення різних типів, фрезерування шліців і пазів, свердління, розгортання отворів. До Вашої уваги послуги з металообробки за самою вигідною та недорогою ціною.

До переваг автоматичних верстатів поздовжнього точення можна віднести:

низький рівень шорсткості та високу точність роботи;

виконання жолобників і поднутрений за допомогою спеціального та фасонного ріжучого інструменту;

отвори з різьбленнями (як внутрішніми, так і зовнішніми) можна отримувати навіть на перпендикулярній осі деталі;

можливість здійснювати рифлення поверхонь накочуванням, нанесення тим самим способом буквено-цифрових позначень;

грані, виїмки та шліци на верстатах поздовжнього точення можна вирізати фрезою як уздовж, так і поперек осі деталі.

застосуванням простих призматичних різців можна отримувати фасонні та конічні поверхні;

Особливості роботи автоматичних верстатів поздовжнього точення.

Токарна металообробка в верстатах-автоматах поздовжнього точення має свою специфіку - заготівлі додається обертальний і водночас поступальний рух. Різці можуть переміщатися лише у радіальному напрямку – основне робоче навантаження лягає на висувну шпиндельну бабку. У безпосередній близькості від ріжучих кромок закріпленого на станині інструментарію знаходиться люнет, що сприймає основні зусилля, що передаються заготовкою різцем. Це технологічне рішення дозволило ліквідувати вібрації, що виникають, і прогини деталі, що позначаються на точності обробки.

За цикл роботи та рух шпинделя відповідають спеціальні кулачки, що монтуються на кулачковий розподільчий вал, що має регулювання числа обертів. Число оборотів шпинделя змінюється за допомогою системи змінних шківів, кулачкового валу - змінних шківів і зубчастих коліс.

Методи виготовлення різних елементів деталей.

При нерухомій бабці виконуються операції з проточки фасок, канавок, підрізаються торцеві поверхні, проводиться відрізка деталей впливом на них фасонного різця. Цапфи, осі та уступи отримують переміщенням вперед шпиндельної бабки при нерухомому різці. Фасонні та конічні поверхні обробляються при поєднанні операцій – рух шпинделя накладається на рух призматичного різця.

Зі зворотно-поступальним рухом шпиндельної бабки та різця проводяться операції з розточування, центрування та піднутрення. У деяких випадках частина функцій бере на себе додаткове обладнання.

Преимущества светодиодного экрана

Чому варто вибрати горобину для озеленення?

Современные и модные подоконники из камня

Пиломатериалы и особенности применения