Краса в хрущовці

19.12.19

Перед тим, як переходити до ремонту в хрущовці, варто передбачити деякі особливості будівель часів 60-80-х років минулого століття. Існує ряд особливостей цих будинків, але для внутрішнього ремонту необхідно знати про те, що найчастіше стіни виконані з пінобетону і гіпсобетону товщиною 40 мм.

Популярні рейси з різних міст України https://avia.proizd.ua/. Покупайте білети на літаки онлайн.

Якщо ви вирішили почати ремонт і хочете перетворити свою квартиру, дотримуйтесь правил, які допоможуть вам зробити якісний ремонт. Як говорилося вище, товщина стін в хрущовках невелика, в цьому і полягає складність обробки. Але сам момент обробки з правильною підготовкою перегородки буде нескладним і навіть творчим.

Ремонт в кімнаті або квартирі повністю варто починати зі зміцнення стін, найчастіше за допомогою металевих куточків. Потім необхідно обштукатурити стіну, можна це робити і з застосуванням армуючої сітки. Для оздоблення найкраще підійде декоративна фарба або венеціанська штукатурка як вітчизняного, так і імпортного виробництва, наприклад італійського.

На сьогоднішній день, декоративна фарба, це якийсь прорив в технологіях будівництва і ремонту. Її використовують як самостійний матеріал, а її якості перевірені роками. Перед нанесенням декоративної фарби варто підготувати стіни, не забувайте, що будь-які нерівності стіни фарба підкреслює, і на відміну від декоративної штукатурки не може приховати перепади. Поверхня під фарбування повинна бути рівною і чистою. Але нанесення такої фарби дуже просте, спеціальні навички і знання для цього не потрібні. Можна використовувати валики, щітки, губки або будь-які зручні для вас матеріали. В результаті можна отримати красиву стіну з ефектом шовку, оксамиту, каменю, також можна домогтися перламутрового, золотистого або срібного блиску. Тут все залежить від фарби, яку ви вибрали і її виробника.

Якщо вибір припав на венеціанську штукатурку, знайте, наносити її складніше, ніж фарбу, і ця роботу вимагає скрупульозності і уважності, але прослужить, не втративши своїх властивостей багато років. Перед нанесенням всі дірки і щілини повинні бути міцно закладені, а сама стіна прошпакльовані 2 рази і загрунтована.

При виборі кольору врахуйте, що в закритому просторі колір венеціанської штукатурки виходить яскравіше і більш насиченою, тому від яскравих кольорів краще відмовитися. Наносити на стіну штукатурку можна за допомогою шпателя або кельми, обробляючи невеликі ділянки, розміром близько 1 м2. Після нанесення першого шару на наступний день наносять другий, який потім обробляють шпателем, саме після цього етапу промальовувалися прожилки, характерні для даного виду штукатурки.

Ремонт авто

Вентиляция Дома

Ремонт стелі